it-ikonaObsługa kas fiskalnych

OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

Cel szkolenia: przygotowanie uczestników do samodzielnej obsługi urządzeń fiskalnych poprzez wyposażenie w wiedzę z zakresu warunków do stosowania kas fiskalnych i obowiązków kasjera oraz praktyczną naukę obsługi urządzeń fiskalnych różnego typu.


Czas trwania szkolenia: 6 godzin dydaktycznych.

WPROWADZENIE DO OBSŁUGI KAS FISKALNYCH Przepisy regulujące stosowanie kas fiskalnych. Podstawowe pojęcia związane z obsługą kas fiskalnych. Organizacja pracy na kasie fiskalnej. Obowiązki kasjera. Rodzaje urządzeń fiskalnych. Budowa urządzeń fiskalnych dla użytkownika.
SPRZEDAŻ NA KASIE FISKALNEJ Zastosowanie kodów towarowych i kodów kresowych. Opakowania zwrotne. Obsługa form płatności, obsługa rabatów i dopłat. Wpłaty i wypłaty gotówki z kasy. Stornowanie pozycji i usuwanie paragonu. Raporty kasy fiskalnej.
ĆWICZENIA SPRAWDZAJĄCE NABYTĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI Trening wiedzy i umiejętności. Bezpieczne użytkowanie urządzeń fiskalnych.

Cena od: 150,00 zł / osoba dla szkolenia grupowego i 190,00 zł / osoba dla szkolenia indywidualnego.


Dokument potwierdzający nabycie kwalifikacji: po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 poz. 622).


Nabór na szkolenie: zgłoszenia na szkolenie i jego realizacja odbywa się w trybie ciągłym. Zadzwoń, umów się i przyjdź na szkolenie.


Zgłoszenia

tel.: 695 738 610
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
osobiście: ul. Powstańców Śląskich 26/2, 45-087 Opole

Wskazówki dojazdu dostępne w zakładce Kontakt »